Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ

про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Глобинський свинокомплекс» 

(доступне для ознайомлення за посиланням)

https://rada.info/upload/users_files/22549809/8a6d1951e15a110404f868ef59a4746f.pdf

____________________________________________________________________________________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

 

         Глобинська районна державна адміністрація повідомляє, що з 04.11.2019 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту детального плану території для розміщення об’єкта будівництва «Нове будівництво  котельні та теплових мереж на репродукторі по розведенню свиней  на 5000 голів постійного утримання за адресою: Полтавська область, Глобинський район с.Зарічне, вул. Центральна, 32 (теплова потужність котельні 2.5 мВт, протяжність мереж 670м)», що розташований за межами населеного пункту.

Замовником розроблення проекту детального плану території є Глобинська районна державна адміністрація за зверненням  Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково – виробниче підприємство «Глобинський свинокомплекс»  від 20.03.2019.

Розробником проекту детального плану території є  Товариство з обмеженою відповідальністю «Полтава – екосервіс».

Проект детального плану території для вказаних потреб розроблений на підставі розпорядження голови райдержадміністрації №84 від 22.04.2019 року .

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися на сайті Обознівської сільської ради  https://oboznivka-rada.gov.ua та у відділі архітектури, містобудування, цивільного захисту та житлово – комунального господарства райдержадміністрації  за адресою: вул. Центральна, 281 м.Глобине. За вказаними адресами також приймаються пропозиції громадськості щодо проекту детального плану території.

Пропозиції щодо детального плану території подаються з моменту виходу цього оголошення протягом 30 днів.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу архітектури, містобудування, цивільного захисту та житлово – комунального господарства райдержадміністрації  Кондуфор Інна Віталіївна.

Громадські слухання з приводу даного питання будуть проводитися 04.12.2019р.  о 10:00 год. в приміщення Обознівської сільської ради за адресою: Полтавська область, Глобинський район, с. Обознівка, вул.Перемоги, 23а .

Процедура проведення громадських слухань проводиться у відповідності до статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17 лютого 2011 року № 3038-VI  та  "Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 р. N 555.

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Детальний план території (проектний план)

Логін: *

Пароль: *